Porcelánové vázy

Originální porcelánová váza je něco, co by v žádné domácnosti nemělo chybět. A když je ještě k tomu porcelánová, tak krom jejího praktického využití má i dekorativní efekt. Vázy vyrábíme v různých velikostech, tvarech, stylech i dekoracích, za použití nejmodernějších technologií výpalu, díky tomu Vám váza nikdy neproteče. Naší ručně vyrobenou vázou z porcelánu určitě potěšíte každého obdarovaného, skvěle se hodí například jako svatební dar. Každý kousek balíme do vlastní krabičky. Pokud rádi nosíte své drahé polovičce květiny, určitě by jí potěšila i krásná porcelánová váza, do které by si je mohla pokaždé dát. Dárek na svatého Valentýna tak máte vyřešen! Porcelán je král na stole i v interiéru. Račte vstoupit do jeho království.
13 cm
25 cm
30 cm
33 cm
Goldfinger Porcelán
Váza Páv

Váza Páv

3 300 Kč
Detail
Doprava PPL

Doprava PPL

Expresní odeslání

Expresní odeslání

Ruční výroba

Ruční výroba

Originální design

Originální design

Naše rodinná firma GOLDFINGER porcelán se zabývá převážně malosériovou výrobou porcelánu a keramiky, zaměřenou na zákazníky hledající nápaditý design. Prodáváme a vyrábíme jak čajové a kávové soupravy, tak celé jídelní servisy či sety pro kavárny, restaurace a hotely.
Pro firmu MODERNISTA realizujeme výrobu veškerého sortimentu kubistické keramiky, která patří k nejvýraznějším kubistickým dekorativním předmětům své doby. Jedná se o ručně dekorované glazované odlitky z prvotřídního materiálu. Zaměřujeme se především na významné autory, jako jsou Pavel Janák, Vlastislav Hofman Rudolf Stockar a další.