Porcelánové čajové soupravy

Český autorský porcelán se vyznačuje především tradičními porcelánovými sety, které měly už naše babičky. Nejen, že je prakticky věčný a tudíž vydrží dlouhá léta, tak že se dá předávat z generace na generaci, ale má i svou praktickou funkční stránku. Kdo by si nedal dobrý čaj či kávu z něčeho tak krásného, jako jsou naše unikátní, ručně vyráběné porcelánové soupravy. Součástí každého setu je konvice o různých velikostech, dva šálky s podšálkem a některé obsahují i mlékovku (porcelánová konvička na mléko). Jako dekorace je použita černá vtavná barva, zlato nebo platina. Není luxusnějšího dárku na Vánoce než naše porcelánová čajová souprava, která je balena v exkluzivní dárkové krabici s průhledným víkem.
Doprava PPL

Doprava PPL

Expresní odeslání

Expresní odeslání

Ruční výroba

Ruční výroba

Originální design

Originální design

Naše rodinná firma GOLDFINGER porcelán se zabývá převážně malosériovou výrobou porcelánu a keramiky, zaměřenou na zákazníky hledající nápaditý design. Prodáváme a vyrábíme jak čajové a kávové soupravy, tak celé jídelní servisy či sety pro kavárny, restaurace a hotely.
Pro firmu MODERNISTA realizujeme výrobu veškerého sortimentu kubistické keramiky, která patří k nejvýraznějším kubistickým dekorativním předmětům své doby. Jedná se o ručně dekorované glazované odlitky z prvotřídního materiálu. Zaměřujeme se především na významné autory, jako jsou Pavel Janák, Vlastislav Hofman Rudolf Stockar a další.