Konvice

Porcelánové konvice na čaj a kávu

Porcelánová konvice je zážitek na který si můžete sáhnout. Porcelán je technologicky nejkvalitnější materiál v oblasti stolování. V naší manufaktuře si zakládáme na precizní ruční výrobě. Porcelán pálíme v plynové peci na teplotu 1380°C v redukční atmosféře.

Po výpalu jsou výrobky ručně dekorovány a opět páleny. Používáme naglazurovou dekoraci barvami nebo preparáty drahých kovů, jako zlato či platina Poté se dekorovaný výrobek ještě jednou vypálí, tentokrát na 800°C. Až je hotovo, každý kousek zabalíme do vlastní krabičky a už jen čeká na svého zákazníka. Na rozdíl od keramiky vám u porcelánového hrníčku nepopraská glazura, porcelánová váza neproteče a porcelánová čajová souprava  bude ve vaší domácnosti po generace.

Porcelán je král na stole i v interiéru. Račte vstoupit do jeho království.
Doprava PPL zdarma

Doprava PPL zdarma

Expresní odeslání

Expresní odeslání

Ruční výroba

Ruční výroba

Originální design

Originální design

Naše rodinná firma GOLDFINGER porcelán se zabývá převážně malosériovou výrobou porcelánu a keramiky, zaměřenou na zákazníky hledající nápaditý design. Prodáváme a vyrábíme jak čajové a kávové soupravy, tak celé jídelní servisy či sety pro kavárny, restaurace a hotely.
Pro firmu MODERNISTA realizujeme výrobu veškerého sortimentu kubistické keramiky, která patří k nejvýraznějším kubistickým dekorativním předmětům své doby. Jedná se o ručně dekorované glazované odlitky z prvotřídního materiálu. Zaměřujeme se především na významné autory, jako jsou Pavel Janák, Vlastislav Hofman s Rudolf Stockar.