Goldfinger Porcelán

CZ EN DE

Obchodní podmínky

1

Možnosti plateb

Dobírka – hotově při převzetí zásilky O expedici zboží budete emailem či telefonicky informováni.
2

Způsob a ceny dopravy

Česká pošta – doba dodání od expedice zásilky 1–2 dny. Pokud nebudete doručovatelem zastiženi, zásilka bude uložena na poště, kde si ji můžete do 7 dnů vyzvednout. Cena přepravy včetně balného: Zásilky jsou po ČR zasílány zdarma.
3

Osobní odběr

Zboží si můžete po předchozí telefonické dohodě vyzvednout i osobně v sídle provozovatele.
4

Reklamace přepravních služeb

Všechny zásilky jsou pro přepravu řádně pojištěny. Prosím pečlivě prohlédněte zásilku před přepravcem a v případě poškození obalu (pomačkaný, roztrhaný, rozmočený...) sepište protokol o poškození a zásilku nepřebírejte. Nenechte se přesvědčovat, že zásilka není dobře zajištěná. Zboží je ošetřeno velmi pečlivě, aby k Vám dorazilo v pořádku.
5

Garance vrácení peněz

V případě Vaší nespokojenosti můžete zboží, které je v originální obalu, nepoškozené a úplné ve lhůtě 14 dnů zaslat zpět a zažádat o vrácení peněz nebo výměnu zboží. Zboží zašlete jako pojištěnou zásilku na vlastní náklady zpět na adresu uvedenou na faktuře. Jestliže chcete vrátit peníze, budou Vám zaslány formou poštovní poukázky nebo na bankovní účet. Poštovní výdaje, které jsou spojeny s vrácením zboží, nehradíme.
6

Záruční servis

Na všechny výrobky poskytujeme záruční lhůtu dle zákona. Reklamaci v záruční lhůtě můžete uplatnit u provozovatele obchodu nebo v autorizovaných servisních střediscích (v tomto případě jsou uvedena v záručním listě výrobku).
7

Ochrana osobních údajů

Potvrzením a odesláním objednávky dáváte souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly zpracovány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů.
8

Provozovatel

Goldfiger porcelán, vos Štursova 34, 616 00 Brno - Komín mobil: 606 730077 e-mail: [email protected]

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. 9. 2015
Novinky z Goldfinger Porcelán na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace od nás?
Zaregistrujte se!