Svatební dar porcelánový set

Svatební dar
porcelánový set

Cena Svatební dar
porcelánový set

4 500 Kč

Počet kusů

Dodací lhůta: Skladem
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH
Goldfinger Porcelán
Obsah:
1x konvice Diamond (průhledná matná) : 0,6 l 
2x šálek Diamond (průhledné matné): 0,15 l
1x podšálek
 

Materiál: porcelán, dekorace černá, transparentní provedení, z venku matné

Design porcelánového Setu Diamond vychází z dnes již tradičního tvarosloví českého kubismu, který je ojedinělou aplikací postupů volného moderního umění počátku 20. století na předměty denního užívání. Vyrábí se v provedeních: White, Translucent, Gold, Platinum.  Šálky i konvice v provedení „Translucent“ jsou tenkostěnné a průsvitné a z venku matné (biskvit)

Souprava je balena v dárkové svatební krabici.

Provedení Translucent se od provedení White liší větší transparentností a matným povrchem. Šálky jsou tenší. Porcelánový set je vhodný, jako svatební a narozeninový dar.

 

Vhodné do mikrovlnné trouby a myčky.

Naše rodinná firma GOLDFINGER porcelán se zabývá převážně malosériovou výrobou porcelánu a keramiky, zaměřenou na zákazníky hledající nápaditý design. Prodáváme a vyrábíme jak čajové a kávové soupravy, tak celé jídelní servisy či sety pro kavárny, restaurace a hotely.
Pro firmu MODERNISTA realizujeme výrobu veškerého sortimentu kubistické keramiky, která patří k nejvýraznějším kubistickým dekorativním předmětům své doby. Jedná se o ručně dekorované glazované odlitky z prvotřídního materiálu. Zaměřujeme se především na významné autory, jako jsou Pavel Janák, Vlastislav Hofman Rudolf Stockar a další.