Porcelánová konvice Kačena

Porcelánová konvice Kačena

Cena Kačena

4 500 Kč

Počet kusů

Dodací lhůta: Skladem
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH
Goldfinger Porcelán
Autor: Jiří Hlušička

Porcelánová konvice Kačena je solitér, který z Vašeho stolování udělá dobrodružství a z vaší poličky s porcelánem divočinu. Sofistikovaná konstrukce zajišťuje funkčnost, tvarosloví, zábavu. Co víc chtít od konvice? Jedná se o kinetický objekt, který je funkční na stole, stejně jako na zemi při pikniku v přírodě.

Tento výrobek je sbírkách, Uměleckoprůmys­lového muzea v Praze, Moravské galerie v Brně a v muzeích měst Karlovy Vary a Pecs

Výška 30 cm

Materiál: porcelán, textil, zip. Textilní odnimatelný obal.
Vhodné do mikrovlnné trouby a myčky.
Naše rodinná firma GOLDFINGER porcelán se zabývá převážně malosériovou výrobou porcelánu a keramiky, zaměřenou na zákazníky hledající nápaditý design. Prodáváme a vyrábíme jak čajové a kávové soupravy, tak celé jídelní servisy či sety pro kavárny, restaurace a hotely.
Pro firmu MODERNISTA realizujeme výrobu veškerého sortimentu kubistické keramiky, která patří k nejvýraznějším kubistickým dekorativním předmětům své doby. Jedná se o ručně dekorované glazované odlitky z prvotřídního materiálu. Zaměřujeme se především na významné autory, jako jsou Pavel Janák, Vlastislav Hofman Rudolf Stockar a další.