Porcelánové konvice na čaj a kávu

Elegantní ručně zdobená porcelánová konvice na čaj nebo kávu je základní vybavení pro každého, kdo si rád dopřeje chvíli odpočinku. Porcelánová konvice je také praktický a stylový narozeninový dárek. Konvici lze pořídit v menší velikosti o objemu 0,4 l, ale i větší od 0,5 l až do 0,7 l. Naše porcelánové konvice nemají jen nadčasový design, ale jsou především i funkční. Kvalitní porcelán Vám totiž udrží jakýkoliv nápoj teplý co nejdéle.

Pokud ještě nevíte, co věnovat na památku rodině či známým, tak si neváhejte vybrat některou z našich poctivých, krásně zdobených, porcelánových konvic!

Doprava PPL

Doprava PPL

Expresní odeslání

Expresní odeslání

Ruční výroba

Ruční výroba

Originální design

Originální design

Naše rodinná firma GOLDFINGER porcelán se zabývá převážně malosériovou výrobou porcelánu a keramiky, zaměřenou na zákazníky hledající nápaditý design. Prodáváme a vyrábíme jak čajové a kávové soupravy, tak celé jídelní servisy či sety pro kavárny, restaurace a hotely.
Pro firmu MODERNISTA realizujeme výrobu veškerého sortimentu kubistické keramiky, která patří k nejvýraznějším kubistickým dekorativním předmětům své doby. Jedná se o ručně dekorované glazované odlitky z prvotřídního materiálu. Zaměřujeme se především na významné autory, jako jsou Pavel Janák, Vlastislav Hofman Rudolf Stockar a další.