Porcelánový hrnek Kočička Modrá+Růžová

Porcelánový hrnek Kočička Modrá+Růžová

Cena Kočička Modrá+Růžová

550 Kč

Počet kusů

Dodací lhůta: Skladem
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH
Goldfinger Porcelán
Materiál porcelán, ručně dekorováno. Výrobek je dekorován solemi pod glazuru. Jedná se o tradiční technikou ručního zdobení porcelánu, která se v současnosti už moc nepoužívá z důvodu své pracnosti. Projevuje se nezaměnitelnými trochu rozpitými okraji. Vzhledem k tomu, že je dekorace pod glazurou, nepodléhá mechanickému poškození a je trvalá.
Jednotlivé výrobky se mohou mírně lišit od vyobrazení

Obsah 0,4 l výška 11cm
Vhodné do mikrovlnné trouby a myčky.

Porcelánové hrnky a šálky

Rádi a často si dopřejete šálek dobré kávy, kakaa či čaje? Tak proč si to rovnou nezpříjemnit naším tradičním, ale zároveň stylovým hrnkem či šálkem z porcelánu vyrobeným v naší rodinné dílně. Jako dekor používáme takové materiály, jako je například zlato či platina. Díky použití vhodných a kvalitních materiálů Vám na našem hrnku nikdy nepopraská glazura. Součástí šálků jsou i podšálky, který zdobí stejný dekor. Styl, tvar i barevné provedení je u našich porcelánových hrnků a šálků velice různorodé. Kromě tradičních hrnků se zvířátky v naší nabídce najdete i velice moderní provedení v podobě porcelánových termohrnků. Pokud tedy zrovna váháte čím obdarovat vašeho blízkého například k narozeninám, tak s naším unikátním hrnkem či šálkem z porcelánu určitě neuděláte chybu!

0,08 l
0,15 l
0,2 l
0,25 l
0,3 l
0,35 l
0,4 l
0,5 l
Goldfinger Porcelán
Doprava PPL

Doprava PPL

Expresní odeslání

Expresní odeslání

Ruční výroba

Ruční výroba

Originální design

Originální design

Naše rodinná firma GOLDFINGER porcelán se zabývá převážně malosériovou výrobou porcelánu a keramiky, zaměřenou na zákazníky hledající nápaditý design. Prodáváme a vyrábíme jak čajové a kávové soupravy, tak celé jídelní servisy či sety pro kavárny, restaurace a hotely.
Pro firmu MODERNISTA realizujeme výrobu veškerého sortimentu kubistické keramiky, která patří k nejvýraznějším kubistickým dekorativním předmětům své doby. Jedná se o ručně dekorované glazované odlitky z prvotřídního materiálu. Zaměřujeme se především na významné autory, jako jsou Pavel Janák, Vlastislav Hofman Rudolf Stockar a další.