Goldfinger - porcelán s příběhem


Přehrát video

Porcelánová manufaktura GOLDFINGER - jsme odborníci na výrobu malosériového autorského porcelánu již od roku 1998

Naše firma GOLDFINGER porcelán se zabývá originální, kvalitní, převážně malosériovou výrobou porcelánu a keramiky, zaměřenou na zákazníky hledající nápaditý design a kvalitní provedení v přijatelných cenách. Vyrábíme jak čajové a kávové soupravy, jednotlivé hrnky a šálky, tak celé jídelní servisy či sety pro kavárny, restaurace a hotely.

Výrobky exportujeme do celého světa a obzvláště si ceníme prodejních úspěchů v zemích výsostné porcelánové kultury jako je Čína, Japonsko a Jižní Korea.

Z kolekce samostatných hrnků jsou velmi oblíbené hrnky Retro, vycházející z tradice českého kubismu ve stylu art deco, nebo řada hrnků ZOO s uchy ve tvaru zvířat je v nabídce s chameleónem, kočkou, psem, králíkem, prasetem, pávem a jelenem. Pro zákazníky, kteří touží po opravdu originálním výrobku máme hrnek Mobil. Je to hrnek na kolečkách, plně funkční a přitom pohyblivý. Vyzkoušejte! 
Showroom

Showroom

Ateliér

Ateliér

Archiv

Archiv

Sklad forem

Sklad forem

Naše výrobky ve sbírkách galerií

Konvice Kačena

Konvice Kačena

Konvice Loď

Konvice Loď

Souprava Ocelářská

Souprava Ocelářská

Souprava Žehlička

Souprava Žehlička

OCENĚNÍ

Cena za vynikající design


rok: 1993
instituce: DESIGN CENTUM ČR
ocenění: za studii porcelánové konvice

Naše rodinná firma GOLDFINGER porcelán se zabývá převážně malosériovou výrobou porcelánu a keramiky, zaměřenou na zákazníky hledající nápaditý design. Prodáváme a vyrábíme jak čajové a kávové soupravy, tak celé jídelní servisy či sety pro kavárny, restaurace a hotely.
Pro firmu MODERNISTA realizujeme výrobu veškerého sortimentu kubistické keramiky, která patří k nejvýraznějším kubistickým dekorativním předmětům své doby. Jedná se o ručně dekorované glazované odlitky z prvotřídního materiálu. Zaměřujeme se především na významné autory, jako jsou Pavel Janák, Vlastislav Hofman Rudolf Stockar a další.