Porcelánové dózy a cukřenky

Každá domácnost má ve své výbavě nějakou tu porcelánovou dózu nebo cukřenku. Ovšem s našimi dózami a cukřenkami budete mít něco, co doma jen tak někdo nemá. Porcelán je totiž technologicky nejkvalitnější materiál v oblasti stolování. Každá naše porcelánová dóza a cukřenka je ručně dekorovaná a jejich tvary mají tradiční i futuristický design. Jestli si říkáte, že nějaká taková okrasná či funkční dóza a cukřenka Vám doma zrovna chybí, tak není nic lepšího, než si pořídit tu naši! Bude Vám dělat radost při samotném pohledu na ni!

Doprava PPL

Doprava PPL

Expresní odeslání

Expresní odeslání

Ruční výroba

Ruční výroba

Originální design

Originální design

Naše rodinná firma GOLDFINGER porcelán se zabývá převážně malosériovou výrobou porcelánu a keramiky, zaměřenou na zákazníky hledající nápaditý design. Prodáváme a vyrábíme jak čajové a kávové soupravy, tak celé jídelní servisy či sety pro kavárny, restaurace a hotely.
Pro firmu MODERNISTA realizujeme výrobu veškerého sortimentu kubistické keramiky, která patří k nejvýraznějším kubistickým dekorativním předmětům své doby. Jedná se o ručně dekorované glazované odlitky z prvotřídního materiálu. Zaměřujeme se především na významné autory, jako jsou Pavel Janák, Vlastislav Hofman Rudolf Stockar a další.