Porcelánové bytové doplňky

Tradiční porcelánové výrobky, to nejsou jenom hrnky, vázy, konvice, dózy a soupravy, ale i bytové doplňky, jako třeba popelník, salátová mísa, mlékovka nebo dokonce i slánka na kolečkách. Ta je skvěla, obzvlášť při pořádání větší rodinné sešlosti a máte-li delší stůl. Slánku si tak nemusíte podávat, ale rovnou posílat. Rodinný oběd či večeře se rázem promění v nevšední zábavu! Porcelán je technologicky nejkvalitnější materiál v oblasti stolování. V naší manufaktuře si zakládáme na precizní ruční výrobě. Porcelán pálíme v plynové peci na teplotu 1380°C v redukční atmosféře.

Doprava PPL

Doprava PPL

Expresní odeslání

Expresní odeslání

Ruční výroba

Ruční výroba

Originální design

Originální design

Naše rodinná firma GOLDFINGER porcelán se zabývá převážně malosériovou výrobou porcelánu a keramiky, zaměřenou na zákazníky hledající nápaditý design. Prodáváme a vyrábíme jak čajové a kávové soupravy, tak celé jídelní servisy či sety pro kavárny, restaurace a hotely.
Pro firmu MODERNISTA realizujeme výrobu veškerého sortimentu kubistické keramiky, která patří k nejvýraznějším kubistickým dekorativním předmětům své doby. Jedná se o ručně dekorované glazované odlitky z prvotřídního materiálu. Zaměřujeme se především na významné autory, jako jsou Pavel Janák, Vlastislav Hofman Rudolf Stockar a další.